تفکیک عسل تقلبی از عسل زنبوری

روش های مختلف تفکیک عسل تقلبی از عسل زنبوری ، روش‌های سنتی تفکیک عسل زنبوری از عسل تقلبی متفاوت و جالب است .تفکیک عسل تقلبی از عسل زنبوری ، برای مصرف کنندگان همیشه این سوال مطرح بوده است که آیا عسل طبیعی و زنبوری با عسل صنعتی تفاوت هایی دارد ؟ عسل طبیعی با حضور زنبور و با استفاده از شهد گل و گیاه و استفاده از شهد شکر در تولید آن استفاده شده است . عسل صنعتی و عسل تقلبی بدون حضور زنبور و با ترکیب مواد مختلف و اسانس های متفاوت ایجاد می‌شود .

تفکیک عسل

مشخصه های عسل طبیعی و تغذیه و تقلبی چیست ؟

عسل صنعتی یا همان عسل مصنوعی فاقد رنگ و بوی عسلی طبیعی می باشد و قدرت چسبندگی و آبنباتی آن بالاست . و در بزاق دهان به راحتی حل نمی‌شود و در دستگاه گوارش ایجاد مشکل می‌کند ! خواص ضدعفونی کنندگی را ندارد ! اما کندو عسل کف باز طبیعی و عسل تغذیه به علت داشتن خواص شهد گل و گیاه و همچنین عبور از دستگاه گوارش زنبور ، خواص ضد عفونی کنندگی و ضد باکتریایی دارد و در بزاق دهان حل شده و در دستگاه گوارش به راحتی جذب می‌شود . برای مغز و تأمین قند خون بسیار مناسب می باشد . عسل مصنوعی یا عسل صنعتی فاقد این مزایا میباشد !

 

قیمت مناسب عسل تغذیه عمده

قیمت مناسب کندو عسل فومی تغذیه عمده در پایتخت ، قیمت مناسب عسل تغذیه عمده در مراکز استان ها، قیمت مناسب عسل تغذیه ای برای شرکت‌ها ، قیمت عمده عسل تغذیه برای توزیع‌کنندگان . ما با داشتن این امکان در سراسر کشور و پایتخت آماده ارائه عسل های تغذیه ای به مشتریان و متقاضیان عزیز میباشیم . عسل های تغذیه ایی که ما در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهیم این کیفیت و خاصیت را دارند . عسل ما هم از نظر قیمتی قابل رقابت است و هم از نظر کیفیت . می توانید در این زمینه با گروه مشاورین و زحمتکشان ما در گروه تولید کنندگان عمده عسل تغذیه ای و کندو داران و زنبورداران در ارتباط بوده و آخرین اطلاعات را از آنها کسب نموده و در تصمیم‌گیری‌های خود از راهنمایی‌های آنها استفاده نمایید .

تفکیک عسل

گروه تولید کننداگان و زنبورداران و کندو داران آماده پاسخ گویی میباشند

گروه تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان عمده عسل و کندوداران و زنبورداران در این زمینه به صورت لحظه‌ای آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند . شما می توانید عسل تغذیه سراسر کشور را از ما مطالبه نمایید . همچنین می توانید قیمت لحظه ای را از کندو داران و توزیع کنندگان ما در خواست نمایید . در این خصوص آماده ارائه انواع پاسخ به سوالات شما عزیزان می باشند . خرید عسل ارزان و با کیفیت تغذیه ای ، عسل ارزان و با کیفیت تغذیه را می توان از ما خواست . ما به علت حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم بین مصرف کننده و تولیدکننده این امکان را ایجاد نموده ایم که با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان عزیز در این زمینه می‌توانیم از مشاورین ما استفاده نمایید …

تفکیک عسل تقلبی از عسل زنبوری و خواص آن

عسل تغذیه ای دارای خواص قالب عسل طبیعی می باشد . این خواص را به همراه خود دارد و می توانید با استفاده از عسل تغذیه ، عمده خواص عسل طبیعی بهره می برد و به صورت موردی ، مورد استفاده قرار داده و نیازهای خویش را برطرف نمایید در این زمینه این افتخار را به کمک راهنمایی شما آماده است