چرم سوزنی میتواند جلوی برق گرفتگی را بگیرد

دانه اصلاح شده یا چرم سوزنی خرد شده، که به عنوان چرم طبیعی نیز شناخته می شود، با استفاده از لایه های پوستی که پس از جدا شدن رویه باقی می مانند و عمدتاً از کوریم تولید می شود.

چرم اسپلیت به دلیل اینکه در زیر لایه‌های رویی قرار می‌گیرد، از نظر بافت سخت‌تر است و بیشتر در مواردی استفاده می‌شود که نیازی به نرمی چرم مانند پشت و کناره‌های مبلمان ندارند.

درست مانند چرم با دانه بالا، برای از بین بردن عیوب طبیعی نیز سمباده می شود. معمولاً سطح با اسپری رنگ آمیزی می شود و با طرحی شبیه چرم برجسته می شود تا ظاهری طبیعی داشته باشد.

با این حال، پردازش قابلیت تنفس ذاتی چرم را تغییر می دهد.چرم چسبیده از بقایای پوست تشکیل شده است. این شامل گرد و غبار و تراشه است.

اینها با استفاده از پلی اورتان یا لاتکس در بالای یک ورق الیافی به یکدیگر متصل می شوند. اغلب با اسپری رنگ آمیزی می شود تا شبیه چرم کامل یا دانه ای باشد.

شما نمی توانید درصد چرم طبیعی را تعیین کنید، مگر اینکه سازنده آن را افشا کند که بسیار بعید است. چرم چسبان پایین ترین (و ارزان ترین) درجه چرم است.اگرچه چهار نوع اصلی چرم وجود دارد، اما می توانید طیف گسترده ای از گزینه ها را بر اساس درصد مواد آلی، دوام و فرآیند تکمیل پیدا کنید.

این طبیعی ترین چرم با حداقل مقاومت در برابر کثیفی است. به طور کلی، پوست های نرم و دباغی شده حیوانات، مانند ناپا، در معرض مرگ منحصراً با رنگ های آنیلین در طبل هستند.

رنگ‌های آنیلین رنگ‌های شفاف و محلول در آب هستند که علائم، زخم‌ها و چین و چروک‌های طبیعی پوست را از بین می‌برند.

به مرور زمان یک پتینه طبیعی ایجاد می کند. از آنجایی که این فرآیند فقط برای پوست حیوانات با کیفیت بالا مناسب است، یکی از گران ترین چرم های جهان است. همچنین نیاز به نگهداری منظم دارد.

موارد استفاده متداول: ساخت لوازم جانبی لوکس مانند کیف پول، کیف، کاپشن و مبلمان پرطرفدار.